2018

Hogyan nyerhetsz?

1
Vásárolj Activia joghurtitalt 2018. augusztus 1. és szeptember 12.
között és tartsd meg a bizonylatot.
Itt megnézheted, hogy melyik termékekre vonatkozik a promóció!
2
Regisztrálj ezen az oldalon, és töltsd fel a bizonylat AP kódját!
Add meg a vásárlás dátumát, az üzlet nevét, és a megvásárolt termékek fajtáit.
Fontos, hogy olyan boltban vásárolj, ahol a bizonylaton feltüntetik a vásárlás dátumát, a termék nevét és árát, valamint az AP kódot.
3
Minden feltöltött kód növeli az esélyeid arra, hogy nyerj!
A nyertesek listáját az oldal alján éred el, vagy nézd meg e-mail fiókod,
hiszen a nyerteseknek levelet küldünk. Játssz és nyerj nap mint nap!
Napi nyeremény

A csomag természetes, epres ajakápolót, testjoghurtot és arcpermetet tartalmaz

Heti nyeremén

A szett ultralight futócipőből, fitness topból és leggingsből áll, az általad választott színben és méretben.

A nyeremény a Playersroom üzleteiben, a DRK márkaboltjaiban, valamint a webshopban váltható be.

Nyertesek

Szűrés a nyertesek neve szerint:
Nyertesek (01.08 - 08.08)
Napi nyertesek
Gaburi Zsanett
Gagerné Kulcsár Mónika
Katona Éva
Sárközi Melinda
Dr. Morvai Dóra
Kovács Nikoletta Cecília
Varga Józsefné
Meixner Zsuzsanna
Makai gabriella
Dulavicsné K.Edina
Kóder Ágnes
Artzt Erika
Telekné Tóth Éva
Lakatos Ilona
Basahidiné Schalk Anna
Horváth Márta
Rózsa Csilla
Wittmanné Pula Éva
Csányi Erika
Mádai Krisztina
Bagi Zsolt
Deák Mónika
kosztelnik Lászlóné
Nagy Lászlóné
Kovácsné Balogh Mária
Kovács Nikoletta Cecília
Hódy Tamás
Adácsi Viktor
Deme Bea
Kovács Tibor
Presits Ferenc Lászlóné
Szijártó Lívia
Kovács Nikoletta Cecília
Kovácsik Antal
Kalocsai Zsolt
Szücs Judit
Cziegelmayer Ferencné
Funk Gábor
Imrefy Imola
Szabó Mária
Szalontainé Lebanov Erzsébet
Gyökér istvánné
Vasvári Anikó
Kovács Nikoletta Cecília
Birinyi Dóra
Hankó Györgyné
Basahidiné Schalk Anna
kecskésné szvétecz hajnalka
Csipkés Lászlóné
Ifj. Funk Gábor
Kondor Péter
Vasvári Anikó
Klein Éva
Kovács Nikoletta Cecília
Dr. Szabó Zsuzsanna
Hankócziné Hegedűs Katalin
STRAUBNÉ B. ZSUZSA
Minda Judit
Fehér Gábor
androsics erika
Szalai Zsuzsanna
kocsis vivien
Raffai Szilvia
Farkas Lajosné
Horváthné Pintér Éva
Szilágyi ÍRISZ
Tóth Anita
Molnár Dóra-Katalin
Filátz Krisztián
Verdes Dóra
Dancsecs Gusztávné
Polyák Csaba
Schönberger Katalin
Márton József
Heti nyertes
Gercsák István
Sz Ágnes Mária
Nyertesek (09.08 - 15.08)
Napi nyertesek
Gyökér istvánné
Simon Viki
Ács Ágnes
Makai gabriella
Király Zsolt
Fekete Márta
Czimmerman Jánosné
Szerényi Gábor
Kátai Csaba
Márta Tímea
Jebudánszki István
Mészárosné Orosz Ilona
Kis Norbert
Drótár Katalin
Mikó Nóra
Lángi Zsuzsa
Antal Kinga
Nagy Gabriella
Chrenkó Viktória
Véningerné Pálma
LAKATOS ERIKA
Stummer Zoltán
Serbánné dr. Joó Barbara
Tóth-Szilágyi Renáta
Kramárné Bíró Éva
Bögös Sándor
Antal Kinga
Drótár Katalin
Kis Elemérné
Fóriánné Mikó Mária
Lakatos István
Oros Endréné
Trávnyikné Cserepkai Csilla
Huszár Zsoltné
Csányi Erika
Tatárné Németh Amália
Vágóné Lencsés Jolán
Koderné Rácz Ágnes
Horváth Anna
Mikula Szilvia
Gárgyán Tiborné
Kósa Jenő
Bartha Józsefné
Lebanov Mihályné
Hódy Tamás
Gagyi Barbara
Katona Ernőné
LÉRÁNT JÓZSEF
Katona Éva
Farkas Nóra
Csizmazia Gabriella
Wéber Krisztina
Major Istvánné
Drubits Dália
Csányi Erika
Kovács István
Sipos Istvánné
Szaniszló Zoltán
Vass Katalin
Szász Krisztián
Vargáné Szabó Mária
Sándor Timea
Tóth-Szilágyi Renáta
Nyári Szilvia
Joó Bella Szabina
Kovács Tibor
Barta Józsefné
Papp Adrienn
Dulavics Diána
Antal Kinga
Heti nyertes
Domány Ildikó
Mikó Nóra
Nyertesek (16.08 - 22.08)
Napi nyertesek
Oross Hajnalka
Bagi Imre
Lakatos István
Kovács Nikoletta Cecília
Kis Lajos Balázs
Dr Kikindai Kristófné
Kállai Máté
Csernok Zsuzsanna
sipos balázs
Borsos Balázsné
Venglovecz László
Biró Dávid
Marton István
Szopó Istvánné
Gróf Szabina
Dékány Sarolta
György Noémi
Brezanóczyné Lőrincz Katalin
Varjúné Darics Henriette
Tanainé Fodor Ágnes
Horváth Márta
Lakatos István
Zsiros Attila
Szász Krisztián
Ábrahám Emőke
Kovács Gréta
Turzán Hajnalka
Dr. Császár Zsuzsanna
Kondorné Varga Tünde
Bencsné Renáta
Huszár Janka
Hercegné Szeifert Erzsébet
Antali Brigitta
Trávnyik István
Jandó Árpádné
Bodáné Ferencz Katalin
dr. Tápay Lilla
Farkas Ferencné
Horváth Zsuzsanna
Horváth Márta
Bertlan Zsófia
Kovács Nikolett
dr.Kecskeméti Klára
Horváth Károly
Kovács Renáta
Medvig Angéla
Riczová Annamária
Kanalas Zoltán
Tóth Lászlóné
Riczová Annamária
FArkas Zoltánné
György Noémi
Markó-Gerencsér Tímea
Buck György Lászlóné
Sándorfi Dóra
Lakatos István
Gápelné Tóth Rózsa
Tassi Vivien
Mádai Mihály Attila
Kökény Tamás
Pethő Lajos
Szücsy Károlyné
Nagy Eszter
Lángi Zsuzsa
Szőrös Istvánné
Cziegelmayer Ferencné
Forgóné Torma Anikó
Ténai Nóra
Schönberger Katalin
Bencs Krisztián
Heti nyertes
Tanainé Fodor Ágnes
Koren Anett
Nyertesek (23.08 - 29.08)
Napi nyertesek
Bartha Józsefné
Sághyné Molnár Beatrix
Balogh Jánosné
Bónás Viktória
Farkas Lajosné
Győri Edit
Török Ildikó
Szórádiné Velegi Éva
Nagy Andrea
Szopó Istvánné
Vadlerné Dr Kerpel-Fronius Anna
Pethő Réka
Marozsán Fanni
Bakos Tímea
Miklós Szilveszter
Kovács Tibor
Zoltán Szilágyi
szőke andre
Gál Dóra
Princz Judit
Kramárné Bíró Éva
Nyári Szilvia
Szücs Henrietta
Balogh Attila
Báthory Edit
Kerepeczki Attiláné
Kis Andrea
Kis Béla
Tóth-Szilágyi Renáta
Kocsis Regina
Kondorné Varga Tünde
Bencs Karolina
Balla Julianna
Barna Andrásné
Szabó Györgyné
Bánky Réka
Hercegné Szeifert Erzsébet
Leca-Fábián Zsuzsa
Pintye Zoltán
Mendi Alexandra
Dr.Oldal Istvánné
Horváth Réka
Molnár Adrienn
Birinyiné Bérces Erika
Erdős Zoltán
Bodgál Rita
Haminda Réka
Dr.Róka Miklós
Nagy Alexandra
Szakterné Barhács Rita
Pajor Katalin Eszter
Sóvágó Zoltán
Szilágyi Gábor
Simonné Halnak Ildikó
Horváth Kitti
Horváth Cintia
BÁGYI GYÖNGYVÉR
Gáncs Gábor
Lakatos István
Szabó Réka
Schreiber Ákos
Vérten Lajosné
Molnár Luca
Horváth Márta
Mendi Alexandra
Juhász-Papp Katalin
Kratancsik Réka
Szalontainé Lebanov Erzsébet
Bodáné Ferencz Katalin
Forgó lajosné
Heti nyertes
Pintye Zoltán
Forgó lajosné
Nyertesek (30.08 - 05.09)
Napi nyertesek
Szücs Judit
Varga Vivien
Szabó Bernadett
Sarlai Vivien
Nagy Ildikó
Bede Erzsébet
Juhász Norbert
Bambergerné Tímea
Bodor Hajnalka
Berkiné Marsi Mariann
Szijártó Lívia
Gerda Judit
Haminda Réka
BUCK ANDREA ÉVA
Lauferné Rudas Erika
Zoltán Szilágyi
Schäffer Daniella
Kovács Renáta
Kirschner András
Szabados Norbert
Kogyilláné dr. Sárvári Melinda
Kolonics Csabáné Gabriella
Csébi Fruzsina
Árvay Ágnes
Bodnár Dóra
Pintér Eszter
Lángi Zsuzsa
NAGY GYULA
Lőrincz Andrea
Báder Lajosné
Molnárné Tőkési Katalin
Schreiber Zsigmondné
Takácsné Pápai Beatrix
Napirana Viktória
Kovács Ramóna
Győrfy Attiláné
Márkus Attila
Tóth-Szilágyi Renáta
Tóvizi Kata
Drobni Éva
Egri Imre
Világi Beáta
Fenyvesi Csaba
Lang Edit
Nagy Sándorné
Megyeri Ágnes
Tóthné Bartha Rita
Vágó magdolna
Csapó Sándorné
dr.Kecskeméti Klára
ifj.Buck György
Somodi Alexandra
Horváth Péter Róbert
Makkai Anna
Jókai Klára
Fekete Sára
Balika Judit
Lapcsák Gábor
Vajtai Szilvia
Marozsán Fanni
Hollóné Harmati Katalin
Hirsch Brigitta
Dicső Tünde
Schreiber Ákos
Kakas Szilvia
Mészáros János
Kassai Mónika
Lantos Bernadett
Mózes Adrienn
Adamcsik Petra
Heti nyertes
Kacz Anita
Sarlai Vivien
Nyertesek (06.09 - 12.09)
Napi nyertesek
Lakatosné Ferenczi Linda
Dr. Szikora Judit
Kurucz József
Kovács Szilvia
Mészárosné Orosz Ilona
Kelemen Anikó
Becse Zsófia
Mendi Alexandra
Lukács Erzsébet
Nagyné Czigány Livia
Tóth Annamária
Bredán Jolán
Kovács Zsuzsanna
Aranyos Mária
Szabó Jusztina
Némedy Annamária
Balázs-Kercsó Erika
Láng Bettina
Molnár Béláné
Lángi Zsuzsa
Dobsonyi Noémi
Kovácsné Nagy Ildikó
Dr. Dely Diána
Nagy Andrea
Nagy Károly
Veres Andrea
Katona Éva
Dancsecs Enikő
Szalaji Gábor
Csizmazia Gabriella
Tőke Lilla
Kovács Tibor
Szabó Mária
BORBÉLY ILDIKÓ
Gér Elena
Tóthné P Edit
Vajda Dominika
Kurucz József
Ország Lilla
Czér Imre
Kelemen Gáborné
Nagy Attila
Csiki Tibor
Lakatosné Diós Tünde
Tóth Judit
Belovai Péter
Kerepeczki Attiláné
Kertiné Szőke Erika
Répa Rebeka
Koderné Rácz Ágnes
Márta Tímea
Mesterházi Andrea
Miklós Szilveszter
Tanainé Fodor Ágnes
Zsigmond Rita
Mikó Nóra
Kovács Erika
Koderné Rácz Ágnes
Bertalan Ildikó
Kovács Nikoletta Cecília
Pál Barna
Kucserák Magdolna
Lévai Sándorné
Paulusz Erika
Leca-Fábián Zsuzsa
Antal Zsuzsanna
Horváthné Pintér Éva
Rácz Sándor
Kirschner András
Sipiczki Anikó
Heti nyertes
Lombos Viktor
Dr. Dely Diána

Gratulálunk!

A promóciós időszak 2018. augusztus 1. és szeptember 12. között tart. A játékban való részvételhez AP kóddal ellátott számla szükséges, ami Activia joghurtital(ok) megvásárlását igazolja. Egy kód egyszer használható fel, a megvásárolt termékek számától függetlenül. A nyerteseket e-mailben értesítjük.

További részletekért olvasd el a játékszabályzatot!

Kérdés esetén kérünk, írj az info@promo.activia.hu e-mail címre.