2018
  1. Vásárolj bármilyen Activia terméket, és tartsd meg a bizonylatot!
  2. Regisztrálj, és töltsd fel a blokkon vagy számlán található azonosító kódot!
  3. Nyerj akár naponta vagy a heti sorsolásokon!

Hogyan vehetsz részt a nyereményjátékban?

1
Vásárolj bármilyen ízesítésű és kiszerelésű Activia terméket a régi vagy megújult csomagolásban 2018. 05. 02. és 2018. 05. 31. között, és őrizd meg a bizonylatot!
2
Regisztrálj ezen az oldalon, és töltsd fel a blokkod kódját!
A kód a blokk alján található számsor. Egy kód csak egyszer vesz részt a játékban. A feltöltéskor add meg a vásárlás dátumát, a vásárlás helyszínét és a termék típusát is!
3
A kódod feltöltésével indulj a napi és heti nyereményekért!
Egy kód feltöltésével az adott napi és adott heti sorsoláson is részt veszel. Itt és az email fiókodban ellenőrizheted, hogy a napi 10 db YAMUNA kozmetikumcsomag vagy a heti 2 személyes mátraházi wellnesshétvége valamelyikét megnyerted-e. Minden nap és hét egy új esély a nyereményekre!
Napi nyeremény

YAMUNA
kozmetikumcsomag

1 db szappan, 1 db tömbszappan,
1 db ajakbalzsam, 1 db fürdősó

Heti nyeremén

Residence Ózon Hotel **** wellnesshétvége

2 éj 2 fő részére Mátraházán

A képek csak illusztrációk

Nyertesek

Nyertesek szűrése név szerint:
Nyertesek (02.05 - 09.05)
Napi nyertesek
Strelecz Csilla
Katona Ernone
Sándor Timea
Antal Zsuzsanna
Lukács Erzsébet
Kovács Nikoletta Cecília
Ékes Edit
Márik Gabriella
Kiss Rita
Tóthné Ásztai Viktória
Takács Béla
Kállai István
Wittmanné Pula Éva
Veszprémi Eszter
Danczi Andrea
Hajdu Zsanett
Váczi László
Deme Beatrix
Mezei Erzsébet
Fekete Marianna
Márik Gabriella
Vlkovszky Gábor
TATAI-SZŰCS KRISZTINA
Doráné Kelemen Gizella
Rostás Rozália
Némethné Gál Laura
Cziegelmayer Ferencné
Danczi Andrea
Csuha Andrea
Danczi Andrea
Kissné Bokor Éva
Geráth Csilla
Fischbein Irén
kosztelnik Lászlóné
Tóth Sándorné
Schönberger Katalin
Tóth Gyöngyvér
Kovács István
Balogh Vivien
CSIPKÉS LÁSZLÓ
Molnárné Tőkési Katalin
Kovács-Nagy Máté
Balogh Iván
Szijártó Lívia
Filep Hajnalka
Faludiné Nagy Mária
Ifjú Viktória
Árendás Ágnes
Milkovits Gábor
Németh Istvánné
Dr. Nagypéter Róbert
Medgyesné Mig Andrea
Petrei Csaba
Ilyés Balázs
Mádai Krisztina
Kovács-Nagy Máté
Király Beáta
Varga Vivien
Bartók Istvánné
Nagy Krisztina
Pál Barna
Korinek Mária
Horváthné Novák Nikoletta
Béldy Ákos
Nagyné Kiss Edit
Menesine Lajko Tunde
Kállai István
Holczmüller Éva
Kolonics Csabáné Gabriella
Szőrös Istvánné
Béldy Ákos
Horváth R László
Tóth Gyöngyvér
Árva Erika
Forgóné Torma Anikó
Fónyad Judit
Sápi-Hering Csilla
Baranyainé Kovács Ildikó
Kovács-Nagy Ákos
zsolt KOCSIS
Heti nyertes
Haurik-Kincses Barbara
Nyertesek (10.05 - 16.05)
Napi nyertesek
Gyökér Istvánné
Kalocsai Zsolt
Kovács-Nagy Ákosné Erika
Bodó Ilona
Varga Zoltán
Szőkéné Szappanos Andrea
Nagy Lászlóné
Nagy Sándorné
Házi Zsuzsanna
Rutkai Renáta
Kovács Erika
Bíró Ferenc
Kovács Áva
Orosz Ildikó
Nagy József Sándorné
Szabó-Kerekes Edit
Kálmán Júlia
Lombos Viktor
Zsigmond Rita
Darida Lászlóné
Kaszás Mónika
Basahidiné Schalk Anna
Tóthné dr. Marton Veronika
Vérten Lajosné
Lángi Zsuzsa
P Tóth Katalin
Nyíri István
Parti-Szűcs Erika
BORBÉLY ILDIKÓ
Görbe Pálma
Bartalos Szilvia
Berkes Hajnalka
Ferenczy Hajnalka
Kovács Berta
Berkes István
iratosi éva
Dr. Rácz Ágnes
Tomasovszki Krisztina
György Zoltán
Vlkovszky Gábor
Bíró Ferenc
Nagy Eszter
Ábrahám Éva Lotti
Harkai Richárdné
Lajosné Pék Edina
Illés Ferencné
Nándori Gabriella
Rubóczki Tímea
Várnai Györgyné
HORVÁTH ANASZTÁZIA
Lakatos István
Lombos Viktor
Bartáné Bodnár Judit
Patyi Rebeka
Földi Márton
Milkovits Erika
Stumpf Anita
KEREZSI ERZSÉBET
Varga Vivien
Kovács Áva
Kratancsik Réka
Blágáné Bartha Gabriella
Kovács István
Nagy-Geleta Tünde
Árvainé Bodó Anikó
Straubné B. Zsuzsa
Feketéné Lehoczki Zsuzsa
Nagy Zoltánné
Rózsa Csilla
Bíró Ferenc
Heti nyertes
Lombos Viktor
Nyertesek (17.05 - 23.05)
Napi nyertesek
Molnár Lajos
Vidó Éva
Gajdica Valéria
Tóth Beáta
Bartalos Szilvia
Bozó Szilvia
Kiss István
Mlinár János Csaba
Baschta Krisztina
Bizzer Anikó
Strammer Anett
Szanyiné Koreny Krisztina
SZŐCS VERONIKA
Danczi Andrea
Kuszenda Judit
Polák Szilvia
Berkes Hajnalka
Meszaros Gyorgyne
Pethőné Szűcs Mariann Krisztina
Bíró Ferenc
Berencsi Sándor
Tamasi Éva
Koósz Dorottya
Böde István
Szemerédi Viola
Sebestyén Attiláné
Harsányi Orsolya
Dudás Boglárka
Balogh Jánosné
Márta Tímea
Kálmán Júlia
Török József
JUHÁSZ CSABA
kovács István
Nánai Lajosné
Deák József
Beri Beáta
Mezei Erzsébet
Dr. Szabó Zsuzsanna
Ilcsik Lilian
Karai Fruzsina
Szalóczy Péter
Bíró János
kecskésné szvétecz hajnalka
Pintér Anikó
Borbély Ilona
Polyák Csaba
Varga Gáborné Edit
Molnár Hedvig
Szibilla Zoltán
Aszódi Ferencné
Nagy Eszter
Hódy TAmás
Birinyiné Bérces Erika
Dulavicsné K.Edina
Farkas Attila
Majorné Bukor Edit
zsolt KOCSIS
Gayer Veronika
dr.Nagy Gábor
Jákliné Lőrincz Márta
Béldy Ákos
Szakonyi Józsefné
HARTINGER NÁNDORNÉ
Nagyné Kiss Edit
Molnár Annamária
Érces Viktorné
Hámori Éva
Horváthné Pintér Éva
Törös Dóra
Heti nyertes
BOZSÓ JUDIT
Nyertesek (24.05 - 31.05)
Napi nyertesek
Börcsök Ferenc
Kiss Andrea
Ábrahám Éva Lotti
Mihalicza Józsefné
Tári Tünde
Barcsai Judit
Szekeresné Pál Erzsébet
Biró Vivien
Tatai-Szücsné Petrovics Alíz
Kállai István
Kondorné Boros Mónika
Korcz Jánosné
Hergovits Edit
Szabó Bernadett
Szabó László
Bede Erzsébet
Dr. Szabó Zsuzsanna
GOTTHÁRD IMRÉNÉ
Szabó Réka
Rózsa Csilla
Szabó Ádám
Márta Tímea
Wagner Szilvia
Kun-Bartos Dóra
wukovics krisztina
Tóthné P Edit
Buck Andrea Éva
Birinyi Dóra
Sipőcz Sándorné
Tónya Erika
kiszely aniko
Nagy Attila
Zsámár Hajnalka
Birinyiné Bérces Erika
Tóth Gyöngyvér
Gubány Henrietta
Bartha Gábor
Németh Tibor
Makai Gabriella
Strelecz Csilla
Rédei Attila
Koszogovits Sándorné
Erdélyi Zsuzsanna
Újj Gréta
Nánai Lajosné
Lakatos Irén
Petruskáné Wachtler Erika
Tóth Andrásné
Porubszky Larina
Nagyné Kiss Edit
Eipl Dénes
Rehocsi László
Nagy Renáta
Szabó Csilla
Molnár Dóra
Gayer Veronika
Turzán Hajnalka
kele László
Nagy Zoltánné
Vasvári Anikó
Nagy Zoltánné
Mádai Zoltán
ifj. Varga Gábor
Szuda Anita
Kulcsár Miklós
Juhász-Vlkovszky Krisztina
Kovács Nikolett
Mikó Ágota
Mertz Anita Eva
Gyugel Zoltánné
Nagy Róbert
Bartuczné Kiss Erika
Moldován Tiborné
Kirschner András
Tőke Lilla
Lévai Szilárd
Bíró Andrea
Galbács János Gáborné
Juhász-Vlkovszky Krisztina
szabados Zoltán
Heti nyertes
Bíró János

Gratulálunk!

A promóció időtartama: 2018. 05. 02. – 2018. 05. 31. A részvétel feltétele egy Activia termék vásárlását igazoló blokk kódja. Egy kód csak egyszer vesz részt a promócióban a blokkon szereplő Activia termékek mennyiségétől függetlenül. A nyerteseket emailben értesítjük.

További részletekért kattints a játékszabályzatra!

Az oldal használatával kapcsolatos technikai segítséget
a következő email címen tudsz kérni:
info@promo.activia.hu